כף חשבונאות

כף חשבונאות
כף חשבונואת מביאים ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ניהול החשבונות, השכר וראיית החשבון, עם צוות מנצח של מקצוענים מסורים ואמינים
חשבות שכר
נושא השכר הוא אחד המרכזיים בהתנהלות העסקית של עסקים שונים, תפקיד המחייב מקצועיות וקפדנות
הנהלת חשבונות
כף חשבונואת מביאים ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ניהול החשבונות, השכר וראיית החשבון, עם צוות מנצח של מקצוענים מסורים ואמינים
הקודם
הבא

אודות

כף חשבונאות- עוסקת בניהול חשבונות, עריכת דוחות וחשבות שכר מאז שנת 2011. החברה מעסיקה מעל ל-10 עובדים ומעניקה שירותים לכ-100 עסקים, ארגונים וחברות שמרביתם מלכ"רים ועמותות. זאת, באווירה משפחתית ובמקצועיות מוקפדת.

כף חשבונאות, הקשורה למשרד רו"ח פרנקלין את כהן, מקבלת ייעוץ והכוונה מקצועיים באופן שוטף מרואי חשבון מומחים ועתירי ניסיון.  קשר זה מעניק יתרון משמעותי ללקוחותיה, גיבוי ומענה לכל שאלה או צורך ללא עלות נוספת, והשלמת שירותים כגון מיסוי וביקורת.

כף חשבונאות מציעה ללקוחותיה שירותים מקצועיים בהנהלת חשבונות, וחשבות שכר. 

מוזמנים להצטרף למשפחת כף חשבונאות וליהנות ממשרד מקצועי המומחה בצרכים שלכם!

הנהלת חשבונות

כף חשבונואת מציעים  ללקוחותנו שירותי הנה”ח במיקור חוץ עבור כל סוגי ניהול החשבונות.

  • הנהלת חשבונות חד צידית: שיטה הרלוונטית לעצמאים המוגדרים עוסק פטור או עוסק מורשה.
  • הנהלת חשבונות כפולה / דו צידית: שיטה המחויבת ליישום ע”י חברות בע”מ ושיטות התאגדות נוספות. ניהול חשבונות מורכב יותר השומר על איזון ברישום בין צד ההכנסות לצד ההוצאות.

 

כף חשבונואת מביאים ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ניהול החשבונות, השכר וראיית החשבון, עם צוות מנצח של מקצוענים מסורים ואמינים. הנהלת חשבונות במיקור חוץ מתאימה ורלוונטית לעצמאים, לעסקים קטנים ובינוניים, לעמותות, לשותפויות ולחברות בע”מ – כאשר כל לקוח מקבל שירות בהתאמה אישית מלאה ועם מטריית שירותים מקיפה שסוגרת את כל הפינות.  היתרונות של שירות הנהלת חשבונות במיקור חוץ דרך כף חשבונואת באים לידי ביטוי כבר בחודש הראשון. יתרונות הכוללים חיסכון בעלויות ניהול החשבונות, ייעול מהותי בתהליך הנה”ח, מקצועיות המאפשרת לכם כעסק לשפר תוצאות וביצועים ולייעל היבטי מיסוי ותשלומים על בסיס ניתוח נתוני צוות ניהול החשבונות שלנו, העברת דיווחים נכונים לרשות המיסים. כמו כן, הנה”ח במיקור חוץ מאפשרת לכם להיות רגועים בכל הנוגע לניהול החשבונות העסקיים שלכם וכך אתם יכולים להתרכז בפיתוח העסק, הגדלת הכנסות ושיפור הרווחיות – בעזרתנו המקצועית המקיפה והצוות המקצועי העומד לרשותכם תמיד. כף חשבונואת מספקים שירותי הנהלת חשבונות מלאים במיקור חוץ מלא, ייעוץ מקצועי לגבי ניהול ספרים ודיני עבודה, שירותי חשבות שכר, אפשרות ליהנות ממכלול של שירותי ראיית חשבון ושירותים משלימים נוספים. 

חשבות שכר

נושא השכר הוא אחד המרכזיים בהתנהלות העסקית של עסקים שונים, אך לא תמיד התחום המשמעותי הזה נכלל יחד כאשר אנשים חושבים על שירותי הנהלת חשבונות.

המשכורות הן הרבה מעבר לתשלום סכום כספי מדי חודש לעובדים, זהו עולם ומלואו של הפרשות, תקנות, חוקי עבודה, זכויות סוציאליות וכמובן של משמעויות פיננסיות לעסק.

לכן חשב השכר הוא תפקיד רגיש וחשוב, תפקיד המחייב מקצועיות וקפדנות.

בארגונים גדולים כגון מפעלים, חברות וכיוצא באלו, מעסיקים פעמים רבות חשב שכר פנימי, המועסק כשכיר ועוסק באופן בלעדי בנושאי השכר של עובדי הארגון.

יחד עם זאת, נפוץ מאוד לקבל שירותי חשבות שכר באמצעות מיקור חוץ, כפי שמקבלים שירותי הנהלת חשבונות ובמסגרת חבילת שירות מקיפה של שירותים חשבונאיים ופיננסיים כפי שאנו מספקים בכף חשבונאות.

שירותי חשבות שכר המסופקים על ידי משרדנו בכף חשבונאות:

  • חישוב, עריכה והפקת תלושי שכר לעובדים,
  • תכנון מבנה שכר אופטימלי לבעלי השליטה, מנהלים ובכירים,
  • דיווח חודשי והעברת ניכויי המס לרשויות המס כנדרש (102)
  • דיווח שנתי לרשויות המס
  • מתן ייעוץ מקצועי לסוגיות בתחום יחסי עובד מעביד

סוגי לקוחות החברה

0
עצמאיים
0
מפלגות
0
ארגונים
0
עמותות
0
קרנות
0
מפלגות
0
חברות
0
מוסדות לימוד

פרטי התקשרות

שעות פתיחה

פרטי התקשרות

שעות פתיחה

שיתוף ב whatsapp